ХРИСТИЯНСТВО
"Боже, аз вярвам, че Исус Христос е Твоят Син, Когото Ти изпрати на земята в човешко тяло! Вярвам, че Той живя съвършен живот, като вършеше Твоята воля и ми показа как трябва и аз да живея! Вярвам, че Исус Христос пострада и умря на кръста! Вярвам, че Той на третия ден възкръсна и 40 дни по-късно се възнесе при Теб, като седна отдясно Ти! Вярвам, че Божият Син ще се върне на земята отново в слава, за да съди живите и мъртвите.
Господи, аз идвам при Теб сега такъв, какъвто съм - грешник! Моля Те да ме умиеш със святата кръв на Исус Христос и да ме направиш ново създание! Сега се отричам от всяко дело на дявола и Те моля да ме освободиш от робството му и от робството на греха! Помогни ми да проумея Твоята воля за мен и да я върша, докато съм на земята! Амин."

Join the forum, it's quick and easy

ХРИСТИЯНСТВО
"Боже, аз вярвам, че Исус Христос е Твоят Син, Когото Ти изпрати на земята в човешко тяло! Вярвам, че Той живя съвършен живот, като вършеше Твоята воля и ми показа как трябва и аз да живея! Вярвам, че Исус Христос пострада и умря на кръста! Вярвам, че Той на третия ден възкръсна и 40 дни по-късно се възнесе при Теб, като седна отдясно Ти! Вярвам, че Божият Син ще се върне на земята отново в слава, за да съди живите и мъртвите.
Господи, аз идвам при Теб сега такъв, какъвто съм - грешник! Моля Те да ме умиеш със святата кръв на Исус Христос и да ме направиш ново създание! Сега се отричам от всяко дело на дявола и Те моля да ме освободиш от робството му и от робството на греха! Помогни ми да проумея Твоята воля за мен и да я върша, докато съм на земята! Амин."
ХРИСТИЯНСТВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20. Гол си се родил, гол ще си отидеш. Екл.5

Вход

Забравих си паролата!



Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 39, на Сря Авг 16, 2023 8:25 am

You are not connected. Please login or register

Десетте заповеди на Новият Световен Ред !

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Мариян Михайлов

Мариян Михайлов
Admin

Плочите със заповедите на Моисей отдавна са потънали някъде с изчезването на Кивота. Но това е в Стария завет. Днес имаме един ултранов завет, който идва от Новия свят. Нови десет заповеди, които будят смесени чувства и помисли: недоумение, възхищение, отвращение и дори страх... от Новия световен ред, който тези препоръки могат да създадат. Наричат ги "Напътствените скрижали от Джорджия".



1. Поддържайте човечеството под 500 000 000 души и във вечен баланс с природата.

2. Направлявайте раждаемостта с мъдрост - подобрявайте общото здравословно състояние и разнообразието.

3. Обединете човечеството с един жив и нов език.

4. Управлявайте страстта - вярата - традицията - както и всичко останало с умереност.

5. Защитавайте хората и нациите с честни закони и справедливи съдилища.

6. Оставете нациите да имат вътрешно самоуправление, а външните си спорове да решават в световен съд.

7. Избягвайте създаването на незначителни закони и безполезни длъжности.

8. Поддържайте баланса между личните права и задълженията към обществото.

9. Възнаграждавайте истината - красотата - любовта - търсейки хармония за вечни времена.

10. Не бъдете ракът за тази земя - оставете място на природата - оставете място на природата.


Тези 10 точки са изписани на английски, испански, суахили, хинди, иврит, арабски, китайски и руски върху четири каменни плочи, всяка тежаща по 20 тона с височина 5 метра, подредени по посоките на света с покриващ камък, който тежи 11 тона - почти модерен американски Стоунхендж!

Четирите плочи опасват една централна, върху която е издялан календар и всеки ден по пладне слънчев лъч преминава през процеп на покриващия камък, отбелязвайки съответния ден. През друг процеп винаги може да се види полярната звезда без значение периода през годината, а трети процеп пропуска слънчеви лъчи по време на равноденствията и лятното и зимно слънцестоене.


Камъните са положени, според плочата, която лежи на тревата в близост до "скрижалите", преди 30 години от P.K. Крисчън, което име вероятно е псевдоним. На практика не е известно кой е поръчал изработката на паметника, чиято цел е, както пише на същия камък: Нека това бъдат напътствията в Епохата на Разума.


Плочата е опасана с кратки надписи на вавилонски, древногръцки, санскрит и древноегипетски. Твърди се, че отдолу е заровена и "капсула на времето".


Дали това е монумент, поставен от привърженици на "Новия световен ред" или са вид указания за оцелелите хора след евентуална планетарна катастрофа като ядрена война, например... също не е известно.

Днес много често гранитните камъни са подложени на вандалски прояви вероятно от противници на евентуалните внушения, които различни групи от хора вменяват на паметника...

Отричани, заклеймявани, харесвани или почитани - скрижалите от Джорджия вероятно имат своето послание към хората и сигурно моментът, когато техният замисъл ще се проясни, рано или късно ще настъпи.

https://hristianstvo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

 
  •  |  |  |