ХРИСТИЯНСТВО
"Боже, аз вярвам, че Исус Христос е Твоят Син, Когото Ти изпрати на земята в човешко тяло! Вярвам, че Той живя съвършен живот, като вършеше Твоята воля и ми показа как трябва и аз да живея! Вярвам, че Исус Христос пострада и умря на кръста! Вярвам, че Той на третия ден възкръсна и 40 дни по-късно се възнесе при Теб, като седна отдясно Ти! Вярвам, че Божият Син ще се върне на земята отново в слава, за да съди живите и мъртвите.
Господи, аз идвам при Теб сега такъв, какъвто съм - грешник! Моля Те да ме умиеш със святата кръв на Исус Христос и да ме направиш ново създание! Сега се отричам от всяко дело на дявола и Те моля да ме освободиш от робството му и от робството на греха! Помогни ми да проумея Твоята воля за мен и да я върша, докато съм на земята! Амин."

Join the forum, it's quick and easy

ХРИСТИЯНСТВО
"Боже, аз вярвам, че Исус Христос е Твоят Син, Когото Ти изпрати на земята в човешко тяло! Вярвам, че Той живя съвършен живот, като вършеше Твоята воля и ми показа как трябва и аз да живея! Вярвам, че Исус Христос пострада и умря на кръста! Вярвам, че Той на третия ден възкръсна и 40 дни по-късно се възнесе при Теб, като седна отдясно Ти! Вярвам, че Божият Син ще се върне на земята отново в слава, за да съди живите и мъртвите.
Господи, аз идвам при Теб сега такъв, какъвто съм - грешник! Моля Те да ме умиеш със святата кръв на Исус Христос и да ме направиш ново създание! Сега се отричам от всяко дело на дявола и Те моля да ме освободиш от робството му и от робството на греха! Помогни ми да проумея Твоята воля за мен и да я върша, докато съм на земята! Амин."
ХРИСТИЯНСТВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20. Гол си се родил, гол ще си отидеш. Екл.5

Вход

Забравих си паролата!



Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 39, на Сря Авг 16, 2023 8:25 am

You are not connected. Please login or register

Църква или ......

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Църква или ...... Empty Църква или ...... Пет Фев 01, 2013 10:32 pm

Мариян Михайлов

Мариян Михайлов
Admin

Дълго време напираше в мен да напиша една публикация за външният ни вид в църквата и по принцип. Тоест идеята е да проумеем какъв външен вид трябва да си предаваме като вярващи в Бога хора . Много хора казват ,че нашият външен вид е израз на вътрешният човек . Или това което е скрито в душата и мислите на човека , той го показва със външният си вид и с държанието си и взаимоотношенията си с хората . Много ми се иска да не бъда груб и критичен , но няма начин защото , положението е извън контрол . Как ви се вижда скъпи братя и сестри един секси християнин , ама като казвам секси мисля че ме разбирате достатъчно добре ?

Сега ще пресъздам една реална сценка , от християнското ежедневие !

Представете си стройно и приятно оформено женско тяло облечено в черен лъскав сатенен панталон . Панталона е толкова тесен и плитък , че имах чувството ,че ако се наведе или клекне ще експлодира . Продължавам с горната част , която е бяла прозрачна ризка с щедро деколте . За крачката дълги и остри кожени ботуши с дълго тогче . Минаваме нагоре към главата , червило , гланц , фондьотен , руж , пудра , спирала , очна линия , сенки на фона на дълга изрусена коса със стилна прическа .

Представете си същото това тяло с вдигната към Бога ръка , а в другата ръка микрофон , принасящо дълга чувствена молитва и вперени в него 50 чифта мъжки очи търсещи всичко друго но не и Бога .

След молитвата дълги овации и аплодисменти и много разнежени мъжки сърца , готови на всичко , само да усетят благоуханието носещо се от това прекрасно тяло .

Продължаваме с другото тяло . Също добре оформено само че мъжко тяло . Пак тесен панталон с тясна блузка с къс ръкав и яки бицепси . Прическа стил Азис и много парфюм .
Това тяло взема микрофона от първото тяло и започва да се моли толкова енергично и с толкова чувство , че 50 чифта женски очи ронят крокодилски сълзи ,понеже Бог е несправедлив към тях . Как може техните мъже да не приличат на това прекрасно мъжко тяло изпълнено с толкова чувственост,увереност и енергия.

Сега има и още тела само че , не ми се ще да стигам до там , щото почва да ми се плаче . Горко , Горко , Горко . Искам вас да питам мили братя и сестри , може ли Бог да обитава в кабаре или бардак ?
Кой заблуждаваме ?

https://hristianstvo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

 
  •  |  |  |